30.11.2018 16:24

DOTOVANÁ DOVOLENÁ PRO SENIORY 50+, 55+ A 60+

Dotovaná dovolená pro seniory na rok 2019 již v prodeji

50. narozeniny máte za sebou, ale chuť cestovat ještě ne? Vítejte na palubě! I my věříme, že objevovat svět je zábava v každém věku. Proto vám nyní přinášíme exklusivní nabídku dotované dovolené pro seniory. Podívejte se, co všechno s námi ještě můžete zažít!

Relaxaci i poznávání v oblíbených destinacích u moře si s námi vychutnáte třeba ve dvojici s vaším partnerem. Na dovolenou si s námi ale zaletíte i sami bez nutnosti připlácet další lůžko nebo s sebou vezmete vnoučata za cenu letenky.

V nabídce pro seniory u nás najdete ubytování s dostupnou lékařskou péčí, výhledem na moře či přímo u pláže. Kromě osvěžení v průzračné mořské vodě a opalování na sluníčku si s námi během dovolené užijete také zábavné hotelové programy nebo si zaplavete v bazénu.

A další aktivity? Ty už záleží na vašem výběru destinace. Láká vás například objevování majestátních památek v Itálii a Řecku nebo vsadíte spíše na odpočinkovou all inclusive dovolenou v Egyptě či Turecku? Netradiční okolí v Senegalu a na Kapverdách s námi zase prozkoumáte na výletech zdarma a Albánie s Bulharskem vás dostanou veselou náladou místních i poctivou místní kuchyní.

https://www.eximtours.cz/data/image/w1140h400t/dotovana-dovolena-pro-seniory-50-55-a-60-2183769.jpg
 

—————

Zpět


Kontakt

CA NUPI

Zálesí 1591
250 82 Úvaly+420 775 262 559


AKTUÁLNÍ ZÁJEZDY ZDE

 

K MOŘI                       

   

ZA POZNÁNÍM 

           
                
 

LÁZNĚ WELLNESS     

 
  

   NA HORY

 
 
Nabízíme zájezdy renomovaných, ověřených cestovních kanceláří. Aktuální nabídka First minute a Last minute. Zajišťujeme pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, pobyty v chalupách či lázních.
 
Kompletní nabídka poznávacích zájezdů zde:   ON-LINE

Více zde: https://canupi.webnode.cz/zajezdy/poznavaci-zajezdy/
Kompletní nabídka poznávacích zájezdů zde:   ON-LINE

Více zde: https://canupi.webnode.cz/zajezdy/poznavaci-zajezdy/