ZIMA, LYŽOVÁNÍ, VODNÍ SPORTY, DĚTSKÉ SLEVY, LAST MINUTE

        
       

300x300.gif


počítadlo.abz.cz
ID: 637196
Popis
Adventní trhy ve Vídni patří mezi tradiční místa, kde si můžete odpočinout v předvánočním shonu a nasát pravou vánoční atmosféru. Jsou jedny z největších v Evropě a každoročně zde míří tisíce turistů naladit se na jedny z nejhezčích svátků v roce. Při vůni vánočního cukroví a se šálkem horkého punče na Vás dýchne nefalšovaná předvánoční nálada.

Vánoční trhy probíhají na hlavním náměstí před krásnou vídeňskou radnicí, ale i před zámkem Schönbrunn nebo na Freyungu či Am Hof (ve Vídni je trhů hodně - najdete je na každém náměstíčku, parku či před kostely). V ulicích se line vůně z kandovaného ovoce, perníčků, vánočního punče nebo pečených kaštanů. Trhy ve Vídni určitě stojí za návštěvu.

* zájezd se uskuteční při minimálním počtu 25 účastníků
* UPOZORŇUJEME, ŽE SE NEJEDNÁ O POZNÁVACÍ ZÁJEZD, ALE O ZÁJEZD ADVENTNÍ !!
Program

1. den
Odjezd v brzkých ranních hodinách (5:00 Havířov, 5:30 Ostrava, 6:20 Olomouc), příjezd do Vídně, prohlídka města s průvodcem – pouze nejznámější místa v blízkosti tržiště, návštěva tržiště, osobní volno, odjezd z Vídně v cca 19:00.
Cena zahrnuje
autobusová doprava
služby průvodce
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (36 Kč / osoba / den)
vstupy do jednotlivých objektů
01.12. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělý
Bez stravy
Autobus
-690 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Gattom tour, s.r.o. IČO: 25389157
Vytvářím objednávku...