ZIMA, LYŽOVÁNÍ, VODNÍ SPORTY, DĚTSKÉ SLEVY, LAST MINUTE

        
       

300x300.gif


počítadlo.abz.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBCHODNÍ PODMÍNKY


Cestovní agentura NUPI s.r.o. pro Vás připravila zajímavou nabídku a zároveň tip na příjemný dárek - dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své blízké, zaměstnance či obchodní partnery.Dárkové kupony jsou v libovolné výši (nejčastěji 1000,- Kč až 5000,- Kč). Rádi Vám vystavíme poukaz na zájezd dle vlastního výběru a v různých cenových relacích. Obdarovaná osoba tak získá nárok na uplatnění slevy při vlastním výběru své vysněné dovolené. Vybírat je možné z mnoha zájezdů od více renomovaných cestovních kanceláří.

Výhody

VÝHODNÁ FORMA ODMĚŇOVÁNÍ: Dárkové kupony představují zajímavou formu odměňování zaměstnanců, a to bez ohledu na velikost firmy a počet zaměstnanců, pro které se rozhodnete tento produkt využívat.

ÚSPORA NÁKLADŮ A ČASU: Dárkové kupony představují finančně zajímavý produkt, který žádným způsobem nezatíží administrativu firmy.

VOLNOST VÝBĚRU: Dárkové kupony jsou určeny k nákupu všech zájezdů v jakékoli destinaci z internetového katalogu CA NUPI s.r.o.. Výhodou je 6-ti měsíční platnost, která zaměstnancům umožní dostatek prostoru pro správný výběr dovolené, kterou budou chtít nakoupit.

MOTIVACE ZAMĚSTNANCŮ: Dárkové kupony jsou jednoduchým motivačním nástrojem. Oceníte-li práci zaměstnance dárkovým kuponem, bude se nepochybně cítit více zainteresován na chodu a úspěchu Vaší společnosti.

JEDNODUCHÁ LEGISLATIVA: Dárkové kupony jako výhodnou formu odměňování zaměstnanců upravuje § 6 odst. 9 písm. ch) zák. č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů. Zaměstnanec získává odměnu, která nepodléhá dani z příjmu ani odvodům na sociální a zdravotní pojištění. Tato odměna může činit až 2000 Kč na zaměstnance za rok.

Obchodní a platební podmínky dárkových poukazů

  • Zakoupení dárkových poukázek není zdanitelným plněním a proto nelze uplatnit odpočet DPH a ani faktura neobsahuje DPH.
  • Dárkové poukazy budou vystaveny nejpozději do 48 hodin od obdržení objednávky. Poukazy budou poté odeslány na adresu objednatele spolu s fakturou, nebo je možné je osobně vyzvednout na pobočce cestovní agentury NUPI s.r.o..
  • Každý poukaz bude opatřen sériovým číslem, razítkem a podpisem zástupce CA NUPI s.r.o. a dále v databázi společnosti bude uloženo jméno a adresa objednavatele.
  • Poukazy nabudou platnosti dnem připsání částky shodné s hodnotou poukazu na účet CA NUPI s.r.o.. Do té doby jsou poukazy neplatné a nemohou být uplatněny.
  • Platnost poukazu je jeden rok od data vystavení nebo dle domluvy.. Nebudou-li kupóny uplatněny k tomuto datu, stávají se neplatné, popř. záleží na dohodě s oprávněným pracovníkem.
  • Poukaz lze využít pouze celý v rámci jednoho nákupu, nelze ho utratit po částech. V rámci jednoho nákupu je možné využít jen jeden poukaz. Zakoupené poukazy není možné vyměnit zpět za peníze.
  • Poukaz lze uplatnit při nákupu kteréhokoliv zájezdu, které jsou v nabídce CA NUPI s.r.o.. Při objednávce je nutné předat prodejci originál poukazu. Prodejce ověří jeho platnost, po úspěšné rezervaci pobytu a sepsání cestovní smlouvy bude poukaz uplatněn a jeho sériové číslo se tak stane neplatným.
  • Ztrátu či odcizení poukazu nechť jeho držitel ve vlastním zájmu neprodleně oznámí CA NUPI.
Vytvářím objednávku...