DOVOLENÁ PRO SENIORY, LAST MINUTE, VČASNÝ NÁKUP ZÁJEZDŮ, SLEVY PRO KOLEKTIVY, ŠKOLNÍ ZÁJEZDY,

        
       

300x300.gif


počítadlo.abz.cz

O NÁS

 

Cestovní agentura NUPI s.r.o.

Je ryze českou společností, která byla založena v roce 1998 pod názvem AZ Tour s.r.o. jako cestovní kancelář. V roce 2006 byl změněn název firmy na NUPI s.r.o a vznikla cestovní agentura.

Sídlo firmy je v Praze 7, Dělnická 7.

 Na těchto webových stránkách najdete pouze zlomek nabízených zájezdů. Pokud potřebujete poradit s výběrem požadovaného zájezdu, neváhejte nás proto kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, velice rádi pomůžeme s Vašimi požadavky. Cestovní kanceláře jsou pečlivě vybírány na základě řady kriterií, jako např. specializace na určitou destinaci, typ produktu, délka působení na trhu nebo reference.

Dále nabízíme zorganizovat zájezdy, školicí kurzy pro kolektivy podle požadavků klienta.
Prodáváme pobytové a poznávací zájezdy letecky i lux busem od renomovaných cestovních kanceláří po ČR, celé Evropě a do exotických zemí.
Zájezdy od cestovních kanceláří jsou prověřené s osvědčenou, dlouholetou praxí a ceny zájezdů zahrnují povinné pojištění dle zákona 159/1999 Sb.o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu a jsou s nimi uzavřeny řádné smlouvy o obchodní spolupráci.
Všechny nabízené zájezdy jsou za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře včetně všech slev. 

Nabízené zájezdy si můžete rezervovat a zakoupit přes naše webové stránky vyplněním rezervačního formuláře nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese info@nupi.cz 

Proč nakupovat prostřednictvím cestovní agentury NUPI s.r.o.

  • Mapujeme průběžnou nabídku cestovních kanceláří
  • V našem výběru se tak můžeme zaměřit na zájezdy, které jsou silnou stránkou cestovních kanceláří, které je vytvářejí,
  • V zájmu naších zákazníků sledujeme i otázku povinného pojištění cestovních kanceláří podle zákona č.159/199 Sb. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy nabízíme , mají uzavřeno pojištění dle tohoto zákona.

Fakturační údaje:
Webové stránky provozuje cestovní agentura:
NUPI s.r.o.
Dělnická 7
170 00 Praha 7
IČO: 25710346
DIČ: CZ25710346
číslo bankovního účtu: 225023318/0300

Vytvářím objednávku...