DÁRKOVÝ POUKAZ PRO TATÍNKA

        
       

300x300.gif


počítadlo.abz.cz

DÁRKOVÝ POUKAZ

 

 

Rádi Vám připravíme vánoční dárkové poukazy na zájezdy z naší nabídky v jakékoliv hodnotě. Pro jejich vyhotovení nás kontaktujte na emailu info@nupi.cz, nebo na tel. 606 380 031.


 

 

Obchodní a platební podmínky dárkových poukazů
 

1. Dárkový poukaz je označen identifikačním číslem, razítkem a podpisem jednatele společnosti CA NUPI s.r.o. Neplatné poukazy nemohou být uplatněny.
2. Hodnotu poukazu je nutno vyčerpat jednorázově v plné výši. V rámci jednoho nákupu je možné využít i více poukazů, jejichž hodnota se sčítá. Zakoupené poukazy není možné vyměnit zpět za peníze.
3. Platnost poukazu je omezena do 31.12.daného roku. Nebudou-li kupóny uplatněny k tomuto datu, stávají se neplatné, popř. záleží na dohodě s oprávněným pracovníkem společnosti.
4. Dárkové poukazy budou odeslány na adresu objednatele až po uskutečnění platby, nebo je možné je osobně vyzvednout na pobočce agentury CA NUPI s.r.o.
5. Poukazy nabudou platnosti dnem připsání částky shodné s hodnotou poukazu na účet společnosti CA NUPI s.r.o. Do té doby jsou poukazy neplatné a nemohou být uplatněny.
6. Zakoupení dárkových poukázek není zdanitelným plněním a proto nelze uplatnit odpočet DPH.
7. CA NUPI s.r.o. nemůže zodpovídat za ztracené nebo ukradené poukazy.
8. Poukaz lze uplatnit při nákupu kteréhokoliv ze zájezdů od renomovaných cestovních kanceláří, které naše cestovní agentura CA NUPI s.r.o. nabízí. Při objednávce je nutné předat prodejci originál poukazu či zaslat kopii e-mailem. Prodejce ověří jeho platnost, po úspěšné rezervaci zájezdu a sepsání smlouvy o zájezdu bude poukaz uplatněn a jeho sériové číslo se tak stane neplatným.
9. Poukáz je přenosný a platí pouze v cestovní agentuře CA NUPI s.r.o..
 
 

Vytvářím objednávku...