ZIMA, LYŽOVÁNÍ, VODNÍ SPORTY, DĚTSKÉ SLEVY, LAST MINUTE

        
       

300x300.gif


počítadlo.abz.cz

JAK VŠE FUNGUJE

 

 

Jak vše funguje?

 • Vaši dovolenou si vyberete na našem webu. Pokud nemáte dost času nebo trpělivosti hledat vhodný zájezd, stačí, když jednoduše vyplníte poptávkový formulář a nebo napíšete e.mailem (kveta (zavináč) nupi.cz) nezávaznou poptávku s uvedením termínu, počtu osob a případně požadavcích na stravu.
   
 • Prověříme dostupnost kapacit, navrhneme možnosti a zašleme nabídku nejpozději do 24 hodin od chvíle, kdy jste ji zadali. Je-li ubytování na Vámi požadovaný termín volné, cenová nabídka Vám přijde na email téměř obratem.
   
 • V případě, že Vám nabídneme zájezd od jiné partnerské CK, bude tato skutečnost sdělena klientovi a uvedena ve smlouvě. Provizi za prodaný zájezd dostáváme od zastoupených CK, nikoliv od Vás jako klientů. Cena zájezdu u nás je tedy stejná jako u dané CK, někdy i nižší.
   
 • V případě, že Vám nabídnuté kapacity vyhovují, neotálejte s rezervací. Prodej probíhá on-line a situace se mění od minuty k minutě. Rezervaci můžeme udělat na 24-48 hodin nezávazně, kdy budete mít dostatek času na rozmyšlenou. Po dohodě lze rezervaci prodloužit. V případě nepotvrzení objednávky do termínu, rezervace propadá.

Jak probíhá objednávka?

 • REZERVACE: Jestliže se Vám bude nabídka líbit a chcete si ji rezervovat, stačí telefonicky objednávku potvrdit (775 262 559) a nebo jako odpověď na daný email písemně.
   
 • Po závazné rezervaci zájezdu Vám na email přijde automaticky kopie cestovní smlouvy, našich všeobecných obchodních podmínek a další informace k platbám a odbavení.
   
 • CESTOVNÍ SMLOUVA – smlouvu nemusíte podepisovat a posílat zpět, je platně uzavřena okamžikem odesláním na váš email. Cestovní smlouva obsahuje unikátní číslo, které v případě platby převodem prosím použijte jako variabilní symbol.
   
 • PLATBY – zálohu 50% z ceny zájezdu uhradíte hotově, vkladem na účet, kreditní kartou nebo bankovním převodem, a to do 5 dnů od obdržení cestovní smlouvy.
   
 • Doplatek se hradí 30 dnů před nástupem na pobyt. U pobytů z nabídky „Last minute“ a pobytů méně než 30 dnů před odjezdem se hradí plná výše zájezdu, dle cestovní smlouvy.
   
 • CESTOVNÍ POKYNY – po uhrazení celkové částky zájezdu Vám cca 14-7 dnů před odjezdem zašleme emailem nebo poštou tzv. „odbavení“ = pokyny k odjezdu a příslušné vouchery pro čerpání služeb. Zde také budou kontakty na delegáty, nouzové telefony, popisy trasy a podobně. V případě, že kupujete dovolenou z nabídky last minute (7 dnů a méně před odjezdem), tyto dokumenty Vám doručíme způsobem pro Vás nejvýhodnějším, po dohodě s Vámi.
   
 • Máte-li zájem, vystavíme Vám fakturu na pobyt  na čerpání prostředků z FKSP. Stačí tuto skutečnost nahlásit před zasláním doplatku zájezdu.

 

Vytvářím objednávku...